Realizacje

Rewitalizacja ogrodu przydomowego w Stoczku

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wykonanie rabaty reprezentacyjnej przed domem oraz urządzenie miejsca z altaną, huśtawką oraz towarzyszących im rabat. Teren został wyrównany, wykonaliśmy niezbędne nawierzchnie z kostki brukowej oraz posialiśmy nowe trawniki. Nasadzenia zaprojektowano w stylu swobodnym, naturalnym. Całość wygląda estetycznie, ale również kolorowo, nie odstając tym samym od typowej, podmiejskiej okolicy.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu komercyjnego w Turce

Kilka lat temu, kiedy powstawała firma w Turce, powstał też ogród. Niestety jego koncepcja nie przetrwała i właściciele zdecydowali się powierzyć nam jego całkowitą rewitalizację. Było to zlecenie kompleksowe, na terenie ogrodu zostało rozprowadzone nawodnienie, wykonano nasadzenia w eleganckim, nowoczesnym stylu, rabaty zostały wysypane ozdobnym żwirem granitowym, rozłożono również trawnik z rolki. Efekt zdecydowanie lepiej koresponduje z wizerunkiem prężnie rozwijającej się firmy.

Czytaj więcej

Renowacja ogrodu działkowego w Lublinie

Inwestorka wiosną kupiła dojrzały, ale mocno zaniedbany ogródek działkowy w Lublinie. Jesienią podjęła decyzję, że wymaga on jednak renowacji, której podjęła się nasza firma. Zmieniono przede wszystkim frontową część ogródka, aby pasował do nowych właścicieli i jednocześnie prezentował się atrakcyjnie o każdej porze roku.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Łuszczowie

Ogród przydomowy w Łuszczowie: ogród zrealizowany w 2015 roku. Życzeniem inwestorki był ogród kolorowy, pełen kwiatów, atrakcyjny przez cały sezon, w tym również zimą. Gatunki i odmiany dobrano tak, aby dobrze rosły na piaszczystej glebie w pełnym słońcu.

Czytaj więcej

Ogród projektanta

Ogród projektanta: ogród, który tworzę i urządzam od 7 lat. Testuję w nim różne style ogrodowe oraz sezonowe mody. Sprawdzone pomysły wykorzystuję w projektach dla klientów.

Czytaj więcej

Opinie o Firmie

Pani Marta Raduli zaprojektowała i nadzorowała realizację projektu mojego ogrodu w Lublinie. W swojej pracy uwzględniła wszystkie moje potrzeby oraz upodobania. Pracę wykonała terminowo i profesjonalnie.
Polecam usługi firmy "Marta Raduli Ogrody".

Anna Zawistowska

Mam przyjemność zarekomendować firmę "Marta Raduli Ogrody" jako rzetelną i solidną firmę projektową. Jako inwestor nie miałem żadnych zastrzeżeń co do terminowości i profesjonalizmu wykonanej pracy. Zamierzam współpracować z firmą "Marta Raduli Ogrody' w zakresie pielęgnacji całorocznej mojego ogrodu.

Karol Jaroszyński

W 2015 roku kupiliśmy dom ze starym, zaniedbanym ogrodem. Zwróciliśmy się do firmy "Marta Raduli Ogrody" o pomoc w jego rewitalizacji i dostosowaniu do naszych potrzeb. Firma "Marta Raduli Ogrody" wywiązała się z zadania doskonale. Rośliny istniejące zostały wykorzystane w nowych aranżacjach, dzięki czemu mamy dojrzały ogród bez wielu lat oczekiwań. Serdecznie dziękujemy Firmie za usługę najwyższej jakości

Katarzyna i Bartosz Boni

Skontaktuj się