Rewitalizacja ogrodu komercyjnego w Turce

Kilka lat temu, kiedy powstawała firma w Turce, powstał też ogród. Niestety jego koncepcja nie przetrwała i właściciele zdecydowali się powierzyć nam jego całkowitą rewitalizację. Było to zlecenie kompleksowe, na terenie ogrodu zostało rozprowadzone nawodnienie, wykonano nasadzenia w eleganckim, nowoczesnym stylu, rabaty zostały wysypane ozdobnym żwirem granitowym, rozłożono również trawnik z rolki. Efekt zdecydowanie lepiej koresponduje z wizerunkiem prężnie rozwijającej się firmy.

Galeria zdjęć

Opinie o Firmie

Pani Marta Raduli zaprojektowała i nadzorowała realizację projektu mojego ogrodu w Lublinie. W swojej pracy uwzględniła wszystkie moje potrzeby oraz upodobania. Pracę wykonała terminowo i profesjonalnie.
Polecam usługi firmy "Marta Raduli Ogrody".

Anna Zawistowska

Mam przyjemność zarekomendować firmę "Marta Raduli Ogrody" jako rzetelną i solidną firmę projektową. Jako inwestor nie miałem żadnych zastrzeżeń co do terminowości i profesjonalizmu wykonanej pracy. Zamierzam współpracować z firmą "Marta Raduli Ogrody' w zakresie pielęgnacji całorocznej mojego ogrodu.

Karol Jaroszyński

W 2015 roku kupiliśmy dom ze starym, zaniedbanym ogrodem. Zwróciliśmy się do firmy "Marta Raduli Ogrody" o pomoc w jego rewitalizacji i dostosowaniu do naszych potrzeb. Firma "Marta Raduli Ogrody" wywiązała się z zadania doskonale. Rośliny istniejące zostały wykorzystane w nowych aranżacjach, dzięki czemu mamy dojrzały ogród bez wielu lat oczekiwań. Serdecznie dziękujemy Firmie za usługę najwyższej jakości

Katarzyna i Bartosz Boni

Skontaktuj się