Realizacje

Ogród przydomowy w Woli Krasienińskiej

Miękkie, faliste linie rabat zmiękczają prosty lecz nowoczesny kształt budynku mieszkalnego. Gęste nasadzenia bylinowe oraz drzewiasto-krzewiaste dodatkowo nadają ogrodowi naturalistyczny charakter. Miejsce na ognisko i warzywnik blisko altany podkreślają wielofunkcyjność tego ogrodu.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu przydomowego w Snopkowie

Naszym zadaniem było zrewitalizowanie istniejącego fragmentu ogrodu ozdobnego w nowej wersji, pasującej do obecnego, dojrzałego ogrodu w stylu parkowym. W nowym projekcie należało uwzględnić isniejące nasadzenia, choć niekoniecznie w ich obecnych miejscach oraz nowe rośliny pasujące do całości. Rabaty zyskały nowe kształty, a także obrzeża z kostki. Renowacji uległy także powierzchnie trawnika pomiędzy nowymi rabatami.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Turce

Na tej niewielkiej przestrzeni raczej do tej pory ogrodu nie było. Zaledwie trawnik i trochę przypadkowych nasadzeń. Nowi właściciele chcieli założyć w nim kolorowe i bujne rabaty kwiatowe, zasadzić żywopłot odgradzający ich od niezagospodarowanych, sąsiednich działek i doprowadzić do ładu istniejący trawnik.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Dominowie

Ta realizacja powstała według projektu firmy zewnętrznej lecz po znaczących poprawkach dotyczących doboru gatunkowego. Styl całego założenia miał pozostać swobodny z bogatymi nasadzeniami drzew, krzewów i bylin. Nie zabrakło w nim również ogrodu użytkowego, czyli warzywnika z małym sadem. Całość miała spełniać szereg ekologicznych założeń na etapie powstawania ogrodu oraz jego późniejszego funkcjonowania.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu przydomowego w Stoczku

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wykonanie rabaty reprezentacyjnej przed domem oraz urządzenie miejsca z altaną, huśtawką oraz towarzyszących im rabat. Teren został wyrównany, wykonaliśmy niezbędne nawierzchnie z kostki brukowej oraz posialiśmy nowe trawniki. Nasadzenia zaprojektowano w stylu swobodnym, naturalnym. Całość wygląda estetycznie, ale również kolorowo, nie odstając tym samym od typowej, podmiejskiej okolicy.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu komercyjnego w Turce

Kilka lat temu, kiedy powstawała firma w Turce, powstał też ogród. Niestety jego koncepcja nie przetrwała i właściciele zdecydowali się powierzyć nam jego całkowitą rewitalizację. Było to zlecenie kompleksowe, na terenie ogrodu zostało rozprowadzone nawodnienie, wykonano nasadzenia w eleganckim, nowoczesnym stylu, rabaty zostały wysypane ozdobnym żwirem granitowym, rozłożono również trawnik z rolki. Efekt zdecydowanie lepiej koresponduje z wizerunkiem prężnie rozwijającej się firmy.

Czytaj więcej

Renowacja ogrodu działkowego w Lublinie

Inwestorka wiosną kupiła dojrzały, ale mocno zaniedbany ogródek działkowy w Lublinie. Jesienią podjęła decyzję, że wymaga on jednak renowacji, której podjęła się nasza firma. Zmieniono przede wszystkim frontową część ogródka, aby pasował do nowych właścicieli i jednocześnie prezentował się atrakcyjnie o każdej porze roku.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Łuszczowie

Ogród przydomowy w Łuszczowie: ogród zrealizowany w 2015 roku. Życzeniem inwestorki był ogród kolorowy, pełen kwiatów, atrakcyjny przez cały sezon, w tym również zimą. Gatunki i odmiany dobrano tak, aby dobrze rosły na piaszczystej glebie w pełnym słońcu.

Czytaj więcej

Ogród projektanta

Ogród projektanta: ogród, który tworzę i urządzam od 7 lat. Testuję w nim różne style ogrodowe oraz sezonowe mody. Sprawdzone pomysły wykorzystuję w projektach dla klientów.

Czytaj więcej

Opinie o Firmie

Pani Marta Raduli zaprojektowała i nadzorowała realizację projektu mojego ogrodu w Lublinie. W swojej pracy uwzględniła wszystkie moje potrzeby oraz upodobania. Pracę wykonała terminowo i profesjonalnie.
Polecam usługi firmy "Marta Raduli Ogrody".

Anna Zawistowska

Mam przyjemność zarekomendować firmę "Marta Raduli Ogrody" jako rzetelną i solidną firmę projektową. Jako inwestor nie miałem żadnych zastrzeżeń co do terminowości i profesjonalizmu wykonanej pracy. Zamierzam współpracować z firmą "Marta Raduli Ogrody' w zakresie pielęgnacji całorocznej mojego ogrodu.

Karol Jaroszyński

W 2015 roku kupiliśmy dom ze starym, zaniedbanym ogrodem. Zwróciliśmy się do firmy "Marta Raduli Ogrody" o pomoc w jego rewitalizacji i dostosowaniu do naszych potrzeb. Firma "Marta Raduli Ogrody" wywiązała się z zadania doskonale. Rośliny istniejące zostały wykorzystane w nowych aranżacjach, dzięki czemu mamy dojrzały ogród bez wielu lat oczekiwań. Serdecznie dziękujemy Firmie za usługę najwyższej jakości

Katarzyna i Bartosz Boni

Skontaktuj się