Realizacje

Nowoczesny ogród w mieście

Na niewielkiej działce powstał ogród uporządkowany, minimalistyczny i nowoczesny. Ale nadal jest w nim mnóstwo kolorów i kwitnących kwiatów. Dodatkowo zostały zaprojektowane całoroczne nasadzenia w donicach wokół domu. Całość łatwa w pielęgnacji i obsłudze, bo inwestorzy to młodzi, zapracowani ludzie.

Czytaj więcej

Ogród z zapożyczonym krajobrazem

Życzeniem inwestorki był ogród bardzo bogaty w rośliny z niewielką ilością trawnika. Dodatkowo nasadzenia miały otwierać widok na piękną okolicę, dzięki której ogród od razu po założeniu wydawał się dojrzały.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu w Stoczku

Kilka lat temu inwestorzy sami zaczęli zakładać ten ogród, jednak efekty ich nie zadowalały. Rewitalizacja zakładała przeprojektowanie istniejącego fragmentu i zaprojektowanie nowej części ogrodu. W nasadzeniach zostały częściowo wykorzystane istniejące rośliny, a na pozostałym terenie został zasiany nowy trawnik.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Woli Krasienińskiej

Miękkie, faliste linie rabat zmiękczają prosty lecz nowoczesny kształt budynku mieszkalnego. Gęste nasadzenia bylinowe oraz drzewiasto-krzewiaste dodatkowo nadają ogrodowi naturalistyczny charakter. Miejsce na ognisko i warzywnik blisko altany podkreślają wielofunkcyjność tego ogrodu.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu przydomowego w Snopkowie

Naszym zadaniem było zrewitalizowanie istniejącego fragmentu ogrodu ozdobnego w nowej wersji, pasującej do obecnego, dojrzałego ogrodu w stylu parkowym. W nowym projekcie należało uwzględnić isniejące nasadzenia, choć niekoniecznie w ich obecnych miejscach oraz nowe rośliny pasujące do całości. Rabaty zyskały nowe kształty, a także obrzeża z kostki. Renowacji uległy także powierzchnie trawnika pomiędzy nowymi rabatami.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Turce

Na tej niewielkiej przestrzeni raczej do tej pory ogrodu nie było. Zaledwie trawnik i trochę przypadkowych nasadzeń. Nowi właściciele chcieli założyć w nim kolorowe i bujne rabaty kwiatowe, zasadzić żywopłot odgradzający ich od niezagospodarowanych, sąsiednich działek i doprowadzić do ładu istniejący trawnik.

Czytaj więcej

Ogród przydomowy w Dominowie

Ta realizacja powstała według projektu firmy zewnętrznej lecz po znaczących poprawkach dotyczących doboru gatunkowego. Styl całego założenia miał pozostać swobodny z bogatymi nasadzeniami drzew, krzewów i bylin. Nie zabrakło w nim również ogrodu użytkowego, czyli warzywnika z małym sadem. Całość miała spełniać szereg ekologicznych założeń na etapie powstawania ogrodu oraz jego późniejszego funkcjonowania.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu przydomowego w Stoczku

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wykonanie rabaty reprezentacyjnej przed domem oraz urządzenie miejsca z altaną, huśtawką oraz towarzyszących im rabat. Teren został wyrównany, wykonaliśmy niezbędne nawierzchnie z kostki brukowej oraz posialiśmy nowe trawniki. Nasadzenia zaprojektowano w stylu swobodnym, naturalnym. Całość wygląda estetycznie, ale również kolorowo, nie odstając tym samym od typowej, podmiejskiej okolicy.

Czytaj więcej

Rewitalizacja ogrodu komercyjnego w Turce

Kilka lat temu, kiedy powstawała firma w Turce, powstał też ogród. Niestety jego koncepcja nie przetrwała i właściciele zdecydowali się powierzyć nam jego całkowitą rewitalizację. Było to zlecenie kompleksowe, na terenie ogrodu zostało rozprowadzone nawodnienie, wykonano nasadzenia w eleganckim, nowoczesnym stylu, rabaty zostały wysypane ozdobnym żwirem granitowym, rozłożono również trawnik z rolki. Efekt zdecydowanie lepiej koresponduje z wizerunkiem prężnie rozwijającej się firmy.

Czytaj więcej

Renowacja ogrodu działkowego w Lublinie

Inwestorka wiosną kupiła dojrzały, ale mocno zaniedbany ogródek działkowy w Lublinie. Jesienią podjęła decyzję, że wymaga on jednak renowacji, której podjęła się nasza firma. Zmieniono przede wszystkim frontową część ogródka, aby pasował do nowych właścicieli i jednocześnie prezentował się atrakcyjnie o każdej porze roku.

Czytaj więcej

Opinie o Firmie

Polecam. Osiągnąłem pożądany efekt, dostałem kilka propozycji różnych roślin i kwiatów. Wszystko przebiegło bez opóźnień zgodnie z terminami.

Marcin M.

Pełny profesjonalizm od projektu i doboru roślin do opieki w trakcie zakładania i pielęgnacji ogrodu. Zawsze można liczyć na fachową pomoc. Gorąco polecamy panią Martę.

Andrzej H.

Pani Marta bardzo profesjonalnie podchodzi do klientów, ma szerokie kompetencje, dzięki czemu współpraca układała nam się bardzo dobrze.

Ilona F.

Pani Marta to profesjonalizm, rzetelność i kreatywność. Z uwagą wysłuchała się w nasze potrzeby i oczekiwania. Dobór roślin uwzględniał rodzaj gleby i nasze umiejętności jako „ogrodników” Pani Marta szczerze doradzała i podpowiadała najlepsze rozwiązania. Samo założenie ogrodu trwało 3 dni. Ekipa Pani Marty to solidni Panowie, którzy pomimo niesprzyjającej pogody pracowali wytrwale. Współpraca z Panią Martą przebiega bardzo dobrze. Jesteśmy nadal w kontakcie w zakresie pielęgnacji ogrodu. Szczerze polecamy Agnieszka i Robert.

Agnieszka R.

Świetny kontakt i świetna współpraca. Ogród wyszedł przepięknie i dobrze się prezentuje o każdej porze roku! Bardzo polecam współpracę z Panią Martą!

Bartosz L.

Pani Martą robiła projekt i realizację ogrodu - rewitalizację. Współpraca przebiegała bez zarzutu naszego udziału. Ogród ma 3 lata i funkcjonuje bez szczególnej naszej troski. Parę roślin P. Marta wymieniła. Część dostaliśmy za darmo. Kilka razy wizytowała nas. Polecamy

Alicja M.

Skontaktuj się